Narzędzia użytkownika

Narzędzia witryny


wiki:fontyzpdf

Różnice

Różnice między wybraną wersją a wersją aktualną.

Odnośnik do tego porównania

Poprzednia rewizja po obu stronach Poprzednia wersja
wiki:fontyzpdf [2020/03/12 04:59]
lukasz
wiki:fontyzpdf [2021/04/02 07:53] (aktualna)
lukasz
Linia 1: Linia 1:
 Pdf może być złożony ze „skrzywionych” znaków, albo mieć fonty zaszyte w pliku. Jeżeli plik zalicza się do tej drugiej kategorii, fonty można z niego wyciągnąć. Pdf może być złożony ze „skrzywionych” znaków, albo mieć fonty zaszyte w pliku. Jeżeli plik zalicza się do tej drugiej kategorii, fonty można z niego wyciągnąć.
  
-Skrypt postscript jest dostępny tutaj: http://git.ghostscript.com/?p=ghostpdl.git;a=blob;f=toolbin/extractFonts.ps+Skrypt postscript jest dostępny tutaj: http://git.ghostscript.com/?p=ghostpdl.git;a=blob;f=toolbin/extractFonts.ps (Lokalna kopia, gdyby owe repozytorium znikło - https://wiki.baszarek.pl/lib/exe/fetch.php?media=wiki:extractfonts.ps )
  
 Najwygodniej umieścić ten skrypt w jednym katalogu z plikiem pdf i zastosować poniższe: Najwygodniej umieścić ten skrypt w jednym katalogu z plikiem pdf i zastosować poniższe:
  
   gs -q -dNODISPLAY toolbin_extractFonts.ps -c "(nazwapliku.pdf) extractFonts quit"   gs -q -dNODISPLAY toolbin_extractFonts.ps -c "(nazwapliku.pdf) extractFonts quit"
wiki/fontyzpdf.txt · ostatnio zmienione: 2021/04/02 07:53 przez lukasz